• This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Intolerancie na potraviny

Ktoré základy, omáčky a prílohy sú pre mňa vhodné ak moje telo netoleruje laktózu prípadne ak vôbec nepijem mlieko?

Neváhajte pri výbere ktorejkoľvek z našich omáčok, pretože všetky sú pripravené z rastlinnej smotany. Z polievok si môžete vybrať polievku Tom Kha a TomTom. Naše bezlaktózové dezerty sú Višňová pena s tapiokovým pudingom a ak hľadáte úplne bezmliečnu variantu vhodnú pre vegánov, odporúčame siahnuť po Malinovo kokosovom kréme.

Ktoré jedlá si môžem vybrať ak som vegetarián?

Nasledujúce omáčky obsahujú zložky živočíšneho pôvodu (ryby): Thajská Padthai omáčka, Laoská červená karí omáčka, Malajská kokosová karí omáčka. Ak ste vegetarián, upozornite obsluhu, že si prajete jedlo bez základnej omáčky, keďže tieto obsahujú ustricovú omáčku. Všetky naše polievky obsahujú základ z mäsa alebo hovädzieho vývaru. Medzi naše dezerty patrí Malinový kokosový krém, ktorý neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.

Ktoré jedlá si môžem vybrať ak som vegán?

Ak ste vegán, objednajte si jedlo bez vajec a základnej omáčky, keďže tieto obsahujú ustricovú omáčku. Medzi cestovinami sú vegánske sklenené rezance, ryžové rezance, rezance konjac a rezance udon. Vegánske sú aj ryžové základy, zeleninová zmes a quinoa. Nasledujúce omáčky obsahujú zložky živočíšneho pôvodu: Thajská Padthai omáčka, Laoská červená karí omáčka, Malajská kokosová karí omáčka, Pekingská omáčka. Všetky naše polievky obsahujú základ z mäsa alebo hovädzieho vývaru. Ak by ste mali chuť na dezert, odporúčame náš Malinový kokosový krém.

Ktoré jedlá mi odporúčate ak mám intoleranciu na lepok?

Naše ryžové základy (ryžové rezance, ryža), sklenené rezance, quinoa, konjac rezance a zeleninové základy neobsahujú lepok. Bez obáv si môžete dať aj naše dezerty, s výnimkou Peny z bielej čokolády s maracujou. Tom Kha a Tom Yum polievka sú tiež bezlepkové. S výnimkou karaage môžete jesť všetky mäsové polevy, aj keď ste citliví na lepok. Nasledujúce základy obsahujú lepok, preto sa im radšej vyhnite: vaječné rezance, celozrnné rezance, cestoviny udon. Medzi omáčkami obsahuje lepok Japonská teriyaki, Pekingská a Základná omáčka, preto je dôležité, aby ste ich zo svojej kombinácie vynechali. Malajské kokosové karí základnú omáčku neobsahuje. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE! Aj naše bezlepkové potraviny môžu prísť do kontaktu s lepkom!

Chcem sa vyhnúť jedlám, ktoré obsahujú cukor. Ktoré kombinácie sú pre mňa najlepšie?

Naša Japonská teriyaki omáčka neobsahuje žiadny pridaný cukor, preto môže byť dobrou voľbou. Všetky ostatné omáčky, vrátane základnej, obsahujú pridaný cukor. Spomedzi dezertov budú vašimi priateľmi Višňová pena s tapiokovým pudingom a Malinový kokosový krém, ktoré neobsahujú pridaný rafinovaný cukor.

Čo si môžem vybrať ak mám reflux?

V prípade, že máte reflux, prihliadajte na vaše individuálne potreby. Odporúčame voliť základ s vysokým obsahom vlákniny ako hnedá ryža a celozrnné rezance. Pre vysoký obsah bielkovín je dobrou voľbou chudé mäso (kuracie prsia) alebo tofu ako náhrada mäsa. Zeleniu a ďalšie prílohy voľte v závislosti od citlivosti. Základná zeleninová zmes obsahuje nakrájanú červenú cibuľu, preto odporúčame objednať si jedlo bez nej. Pri refluxe sa odporúčajú omáčky, ktoré nie sú pikantné a zvoliť jemnejšie ako Japonská teriyaki alebo Čínska sladko-kyslá.

Naše služby

Sú psíky vo vašej reštaurácii vítané?

Naši zamestnanci majú psíky veľmi radi. Bohužiaľ, z legislatívnych dôvodov nie je možné vstúpiť do našej reštaurácie so psom. Avšak za pekného počasia veľmi radi privítame vašich štvornohých miláčikov na našich terasách.

Chcel by som si rezervovať stôl. Kde to môžem spraviť?

Rezervácia stola nie je, žiaľ, možná. Ale môžete si byť istí, že v každej z našich reštaurácií nájdete voľný stôl.

Je možné si dať doručiť jedlo domov?

Donášku jedla nám zabezpečuje inovatívna firma Wolt, ktorá pôsobí vo viac ako 35 krajinách. Jedlo si môžete jednoducho objednať cez aplikáciu, pričom je možné si vybrať z už vopred zostavených jedál alebo si môžete vyskladať svoje vlastné obľúbené padthai. Kuriérov je možné sledovať online a firma Wolt ručí za to, že vám jedlo doručia čo najrýchlejšie a ešte horúce. Stiahnite si aplikáciu na get.wolt.com

Naša filozofia, naše reštaurácie

Kde sa začal príbeh úspechu Padthai?

Počas našich ciest po Ázii sme sa inšpirovali zdravým, pestrým a prírode blízkym stravovaním z čerstvých surovín. Napadlo nám, že aj doma by sme potrebovali takú reštauráciu, ktorá bude ponúkať zdravé a výživné jedlá a zároveň sa prispôsobí potrebám uponáhľaného mestského života. Potrebovali sme miesto, ktoré by spájalo orientálne chute s prostredím veľkomesta, prírodu s rušným centrom, rýchlosť s kvalitou. Takto sa v roku 2012 začal príbeh Padthai wokbaru.

Čo znamená slovo "padthai"?

„Pad Thai” je špecialita thajskej gastronómie. Ide o pražené ryžové rezance s vajíčkami, tofu, krevetami, arašidmi, chili, limetkou a zeleninou, ktoré miestni ľudia bežne konzumujú na ulici. V Ázii, ako aj u nás, je možné si vytvoriť nekonečné množstvo kombinácií. Zloženie pokrmu sa dá prispôsobiť každému podľa chuti, od základov (ryža, rezance, zelenina), cez mäsité a vegetariánske prílohy až po omáčky s rôznymi príchuťami.

Chcel by som u vás pracovať. Kde sa môžem prihlásiť?

Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke pod hlavičkou Kariéra. Vyplňte formulár a môžete sa uchádzať o pozíciu, ktorá vás zaujala.

Chcem sa podieľať na rozširovaní siete Padthai wokbarov formou franšízy. Koho môžem kontaktovať?

Wokbar Padthai si vytýčil cieľ neustále rozširovať svoju sieť. Ak máte dobrý tip na lokalitu, kde by sme mohli otvoriť našu reštauráciu, veľmi radi ho uvítame. Ak by ste chceli s nami akýmkoľvek spôsobom spolupracovať a stať sa členom rodiny Padthai wokbar, pošlite nám email na adresu info@padthaiwokbar.com. Každá správa od vás nás poteší.

Sledujte nás
na Instagrame

informačný bulletin

Prihláste sa na odber noviniek a buďte včas informovaní o našich novinkách!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.