V našich neformálnych reštauráciách si môžete sami vyskladať svoje jedlo a naši thajskí šéfkuchári uvaria jedlo podľa vášho výberu v horúcom woku priamo pred vašimi očami.

Padthai wokbar je ostrovom pokoja v ruchu veľkomesta. Je miestom, kde sa vo vzájomnej harmónii snúbi veľkomestský život s úplným pokojom typickým pre východné kultúry.
Rozhodli sme sa, že nabúrame doterajšie predstavy a dokážeme, že aj rýchle stravovanie môže byť kvalitné a zdravé. Úspešný príbeh Padthai sa už začal. Príďte k nám a my spravíme váš deň krajším!

fresh, hot, healthy

Padthai wokbar predstavuje dokonalú rovnováhu a všestrannosť, nakoľko sme presvedčení, že to, čo jeme, ovplyvní náš deň, naše zdravie a napokon aj celý náš život. Práve preto je naša ponuka rozmanitá a naše jedlá zdravé a predsa výborné; rýchle a predsa výživné. Naším cieľom je ponúkať vždy čerstvé, horúce a autentické jedlo a úžasný zážitok. Vďaka nášmu spôsobu prípravy si každé jedlo zachováva cenné výživné látky a je možné ho skombinovať s akýmkoľvek spôsobom stravovania. Na svoje si u nás prídu vegetariáni, vegáni aj milovníci mäsa.

Today I choose joy

"Čerstvé jedlo si žiada skvelé prostredie. Každá časť našej reštaurácie bola vytvorená tak, aby ste od nás zakaždým odchádzali v lepšej nálade než s akou ste k nám prišli. Všetky farby a textúry odrážajú pokoj a prirodzenosť Ázie a vyčaria vám úsmev na tvári.
Otvorená kuchyňa ponúka úplne novú skúsenosť. Môžete nás pozorovať pri práci a sledovať prípravu vášho jedla krok za krokom. "

Sledujte nás
na Instagrame

informačný bulletin

Prihláste sa na odber noviniek a buďte včas informovaní o našich novinkách!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.